News from BEDAŞ

 2018
The first step was taken to bring the Energy Stars in the distribution sector.
 2015
WAPES (Dünya Kamu İstihdamı Kurumları Birliği- World Association of Public Employment Services) Boğaziçi Elektrik Dağıtım Genel Müdürlük Binasında BEDAŞ Genel Müdürü...
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) kamu ve özel sektör birlikteliğiyle düzenlediği 6. Türkiye Enerji Zirvesi, Selçuk Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Konya’da yapıldı.
Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ile BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu BEDAŞ Genel Müdürlük Binasında bir araya geldiler.
Eyüp Kaymakamı Eyüp Dölek, BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu'nu yerinde ziyaret etti.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) CLK Enerji, CLK Boğaziçi, BEDA Enerji, Kamu Kurum ve Kuluşları, ETO ve sektör paydaşlarının temsilcilerini düzenlediği İftar yemeğinde...
BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın 2015 yılında yapılacak yatırım çalışmaları için bir araya geldi.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, BEDAŞ çalışanlarını Bakırköy İşletme Müdürlüğü'nde bulunan eğitim sahhasında ziyaret etti.
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu'nu ziyaret etti.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu İstanbul Arnavutköy Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (İASİAD) ziyaret etti.
BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı'yı Ziyaret etti.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Müdürü Sabri Çelebioğlu'nu ziyaret etti.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Taksim Eliteword Hotel’de biraraya geldi.
6. Dünya Enerji Düzenleme Forumu (WFER) EPDK'nin başkanlığında ve CLK Enerji sponsorluğunda 25-28 Mayıs 2015 tarihinde Lütfü Kırdar Kongre Merkezi‘nde yapıldı.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ı makamında ziyaret etti.
29-30 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı. “3. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı”na katılım için ülkemize gelen Kanada Enerji Sektörü...
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Güvenlik Personeli Hamid BATAR İstanbul'da yapılan Dünya Mücadele Sporları Vovinam Full Contact Dünya Şampiyonasında...
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. görev alanında bulunan muhtar ziyaretlerine hız verdi.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. 17-20 Mart 2015 tarihleri arasında Profilo Mesleki ve Teknik Anadolu Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencilerine elektrik dağıtım sektörü ile ilgili seminer düzenledi.
EPDK’nın ev sahipliğinde, Enerji Uzmanları Derneği tarafından düzenlenen “Enerji Piyasaları Zirvesi” 20 Ocak 2015 tarihinde JW Marriott Ankara’da gerçekleştirildi.
 2014
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. yogun kar yağışı ve zorlu hava şartlarına rağmen tüm çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.
BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direktörü Reşit BİLGİLİ toplantıda Yenilenebilir Enerji Kaynaklarını kullanarak elektrik üretimine dair...
BEDAŞ ve Japon Electric İnformation Center Bilgi Paylaşımı Toplantısı yapıldı.
BEDAŞ tarafından çalışanlarına yönelik düzenlenen fotoğraf kursuna katılan “Boğaziçi Fotoğrafçıları” üç haftalık...
Kağıthane ilçesinin yeni dönem muhtarları, Hamidiye Sosyal Tesisleri’nde BEDAŞ yetkililerini ağırlayarak bilgi alışverişinde bulundular.
Türkiye’nin enerji devlerinden CLK Enerji, OHSAD tarafından Antalya’da gerçekleştirilen Sağlıkta Çözüm Toplantıları’na katıldı.
Tarihi ve kültürel zenginliği, kalabalık nüfusu, her daim canlı turizmi, ekonomik ve politik zirvelere ev sahipliği yapan...
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği birimi mevzuatlara uygun olarak iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili önlemlerin alınması konusunda hizmet vermektedir.
Bedaş Alo 186

Bedaş Facebook Sayfası Bedaş Twitter Sayfası Bedaş Linkedin Sayfası
2020 Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Terms and Conditions | Privacy Policy 
node04 26.07.2021 05:08:53