EN  / TR

Boğaziçi Fotoğrafçıları ilk sergisini açtı

Ana Sayfa / KURUMSAL / Basında Biz /Boğaziçi Fotoğrafçıları ilk sergisini açtı
Boğaziçi Fotoğrafçıları ilk sergisini açtı

BEDAŞ bünyesinde verilen fotoğrafçılık eğitimini tamamlayan Boğaziçi Fotoğrafçıları geliri ihtiyacı olan çocukların bursuna ayrılacak olan bir sergiyle sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

Boğaziçi Fotoğrafçıları elektriğin İstanbul’da yüzüncü yılı dolayısıyla “100. yıla 100 kare” konseptiyle sanatseverlerle buluşuyor. Serginin proje danışmanlığını akademisyen ve fotoğraf sanatçısı Orhan Cem Çetin ile  basın fotoğrafçısı ve fotoğraf editörü Cevahir Buğu yapıyor. Maksem/Taksim Cumhuriyet Sanat Galerisi’nde 15 Eylül Pazartesi günü başlayan sergi 28 Eylül Pazar gününe kadar açık kaldı.

Sergiden elde edilecek gelirle BEDAŞ Spor Kulübü aracılığıyla ihtiyaç sahibi çocuklara eğitim ve spor bursu sağlanması hedefleniyor. Sergide her bir karenin satış fiyatı 1000 TL olarak belirlendi.

Sertifika töreni düzenlendi

26 Eylül’de BEDAŞ Genel Müdürü Abdullah Atalay ve üst düzey yöneticilerin katılımıyla Boğaziçi Fotoğrafçılarına yönelik olarak bir de sertifika töreni gerçekleştirildi. Geniş bir katılımın olduğu gecede Atalay tek tek fotoğrafları inceleyerek bilgi aldı.

Genel Müdür Abdullah Atalay sertifika töreninde yaptığı konuşmada bu organizasyonun sosyal sorumluluk projelerinin ilki olduğunu ve bundan sonra da artarak devam edeceğini dile getirdi. Atalay, Boğaziçi Fotoğrafçılarının çok üst düzey bir sergiye imza attıklarını dile getirerek serginin başarından dolayı kendilerini kutladı.

Daha sonra bir konuşma yapan sergi danışmanı Orhan Cem Çetin ise asıl önemli olanın Boğaziçi Fotoğrafçıları ile birlikte geçirdikleri kaliteli zaman olduğunu, serginin sadece bunun görünen sonucu olduğunu belirterek bundan sonraki sergilerde çıtayı daha da yükselteceklerini vurguladı.

Boğaziçi Fotoğrafçıları kimdir?

Boğaziçi Fotoğrafçıları, BEDAŞ’ın ilk kez düzenlediği fotoğrafçılık eğitimine 7 Haziran 2014 tarihinde başladılar. Üç hafta kuramsal, üç hafta da saha eğitiminden sonra 16 Temmuz 2014 tarihinde ileri fotoğrafçılık eğitimine devam ettiler.

Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
 
Bedaş Alo 186

Bedaş Facebook Sayfası Bedaş Twitter Sayfası Bedaş Linkedin Sayfası
2020 Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları 
node02 8.03.2021 07:20:10