EN  / TR

6. Türkiye Enerji Zirvesi Konya’da Yapıldı.

Ana Sayfa / KURUMSAL / Basında Biz /6. Türkiye Enerji Zirvesi Konya’da Yapıldı.
6. Türkiye Enerji Zirvesi Konya’da Yapıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) kamu ve özel sektör birlikteliğiyle düzenlediği 6. Türkiye Enerji Zirvesi, Selçuk Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Konya’da yapıldı.

Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde başlayan zirveye Konya Valisi Muammer Erol, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, Rekabet Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ömer Torlak, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Aydın, ELDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, CLK Boğaziçi Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Cengiz ve enerji piyasası temsilcileri katıldı.

6.Türkiye Enerji Zirvesi’nde sponsor olarak destek veren CLK Enerji standı 2 gün süren zirve boyunca katılımcılar tarafından yogun ilgi ile karşılandı. CLK Enerji standını ziyaret eden katılımcılara ve sektöre yoğun ilgi duyan Selçuk Üniversitesi öğrencilerine enerji sektörü hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

İş hayatı ve staj konularında Selçuk Üniversitesi öğrencilerine bilgi veren CLK Enerji çalışanları aynı zamanda staj başvuruları ve koşulları hakkında danışmalık desteğinde bulundular.

Zirveye konuşmacı olarak katılan Nihat Özdemir Enerji Sektörünün gelişimi hakkında katılımcılara bilgilendirmede yaptı.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım İnsan Kaynakları Direktörü Ali Yenilmez, enerji sektörünün geleceği olan öğrencilerle bir araya gelerek enerji sektöründe “İnsan Kaynakları Yönetimi” hakkında deneyimlerini gençlerle paylaştı.

Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
     
Bedaş Alo 186

Bedaş Facebook Sayfası Bedaş Twitter Sayfası Bedaş Linkedin Sayfası
2020 Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları 
node03 8.03.2021 06:41:40