EN  / TR

Boğaziçi Elektrik Enerji Talepleri Sistemi

Ana Sayfa / KURUMSAL / Basında Biz /Boğaziçi Elektrik Enerji Talepleri Sistemi
Boğaziçi Elektrik Enerji Talepleri Sistemi

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ)  İstanbul Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ETO)  üyeleri ile 21 Kasım 2013 Perşembe günü Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi’nde son dönem faaliyetlerinin görüşüldüğü bir toplantı gerçekleştirdi.

Etkinlikte Türkiye’nin en büyük elektrik dağıtım şirketi Boğaziçi Elektrik Dağıtım, Türkiye’de ilk olarak kendi yazılım ekibi tarafından gerçekleştirilen pilot uygulama BETSİS’i (Boğaziçi Elektrik Enerji Talepleri Sistemi) ETO’ya tanıttı. 

Yapılan toplantıda Boğaziçi Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Direktörü Reşit Bilgili, BETSİS’ten müşteri ilişkileri yönetiminde ve online olarak yapılan enerji taleplerinin takip edilmesinde yararlanacaklarını dile getirdi. Uygulamanın iş süreçlerinde büyük zaman tasarrufu sağlaması hedefleniyor.

Toplantıya Boğaziçi Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Abdullah Atalay ve yardımcıları, ETO Başkanı Osman Yeşilyurt, ETO Yönetim Kurulu üyeleri, ETO’ya kayıtlı 200’e yakın yetkili elektrik teknisyeni katıldı. Boğaziçi Elektrik Dağıtım, esnaf ve sanatkarlar mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak ve mesleğin genel menfaatlerine uygun olarak gelişmesini sağlamak gibi amaçlarla kurulan ETO ile altı aylık periyotlarla bir araya gelerek faaliyetlerini değerlendirecek.

Paydaş görüşlerine değer veren ve paydaş toplantılarına ağırlık veren Boğaziçi Elektrik Dağıtım’ın yapısal değişiklikleri ve uygulamaları hakkında güncel bilgilerin paylaşıldığı toplantıda Abdullah Atalay “Çalışanlarımız ve paydaşlarımızla birlikte yapısal değişikliklerimizi yakın zamanda tamamlayacağız. Daha kaliteli bir hizmet için büyük özveriyle çalışıyoruz” dedi.

Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
   
Bedaş Alo 186

Bedaş Facebook Sayfası Bedaş Twitter Sayfası Bedaş Linkedin Sayfası
2020 Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları 
node01 5.03.2021 01:05:21