EN  / TR

BEDAŞ’tan yüksek müşteri memnuniyeti için Müşteri Operasyonları Merkezi

Ana Sayfa / KURUMSAL / Basında Biz /BEDAŞ’tan yüksek müşteri memnuniyeti için Müşteri Operasyonları Merkezi
BEDAŞ’tan yüksek müşteri memnuniyeti için Müşteri Operasyonları Merkezi

İstanbul Avrupa Yakası’nda kesintisiz ve kaliteli enerji hedefi ile faaliyet gösteren Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Müşterilerinin dağıtım bağlantı anlaşması, alçak gerilim proje onayı, tesisat muayene, evrak kayıt işlemleri ile yetkili fen adamları ve elektrik mühendislerinin taleplerini hızla karşılamak adına ‘Müşteri Operasyonları Merkezi’ kuran BEDAŞ, bu yöndeki ilk adımı Bayrampaşa’da attı.

GÜNDE 500-1000 MÜŞTERİNİN TALEPLERİNE YANIT VERECEK

Proje çerçevesinde kısa sürede Müşteri Operasyonları Merkezlerinin sayısı 4’e ulaşacak. Bayrampaşa’dan sonra Avcılar, Sefaköy ve Beyoğlu’nda kurulacak olan Müşteri Operasyonları Merkezleri ile günde 500 ilâ 1000 arasında talebe yanıt verilebilecek. Bayrampaşa’da 6 personel ile hizmet vermeye başlayan Müşteri Operasyonları Merkezlerinin sayısı 4’e ulaşınca personel sayısı da 24’ü bulacak.

‘TALEPLERE ÇOK DAHA KISA SÜREDE YANIT VERİLECEK’

Müşteri Operasyonları Merkezi ile en önemli paydaşlarından biri olan yetkili fen adamları ve elektrik mühendislerine daha düzenli bir ortamda çok daha hızlı hizmet verileceğine işaret eden BEDAŞ Genel Müdürü Murat Yiğit, “Daha hızlı işlem yapabilmek ve müşteri memnuniyetini artırabilmek için sürekli yeni projeler geliştiriyoruz. Müşteri Operasyonları Merkezi de bunlardan biri. Hafta içi her gün mesai saatlerinde hizmet verecek personelimiz, işinde ehil ve bu konuda özel eğitimler almış kişiler. Artık yetkili fen adamları, elektrik mühendisleri ile müşterilerimizin taleplerine bu merkezlerden çok daha hızlı çözüm üretebileceğiz.  Her zaman söylüyoruz; elektrik dağıtımı gibi yaşamsal öneme sahip bir hizmeti verirken hız ve kalite çok önemli. Bu nedenle BEDAŞ olarak kesintisiz enerji hedefi ile yol alırken yatırım ve projelerimize buna göre yön veriyoruz. Müşteri Operasyonları Merkezi’miz herkese hayırlı, uğurlu olsun” değerlendirmesinde bulundu.

‘İSTANBUL İÇİN ÖNEMLİ BİR HİZMET’

Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Osman Yeşilyurt da Müşteri Operasyonları Merkezi’nin hizmet kalitesini artıracağına inandıklarını ve bunun İstanbul halkına yapılan bir hizmet olduğunu vurgularken BEDAŞ’ın müşteri memnuniyetine yönelik attığı adımların kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Bedaş Alo 186

Bedaş Facebook Sayfası Bedaş Twitter Sayfası Bedaş Linkedin Sayfası
2020 Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları 
node02 5.03.2021 21:48:49