EN  / TR

BEDAŞ-EMO Bilgi Paylaşım Toplantısı

Ana Sayfa / KURUMSAL / Basında Biz /BEDAŞ-EMO Bilgi Paylaşım Toplantısı
BEDAŞ-EMO Bilgi Paylaşım Toplantısı

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. EMO ve SMM üyeleri ile 4 Ocak 2014 Cumartesi günü Beşiktaş Belediyesi Levent Kültür Merkezi’nde  Bilgi Paylaşımı Toplantısı yapıldı.

Toplantıya BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direktörü Reşit BİLGİLİ, BEDAŞ  çalışanları ile Elektrik Mühendisleri Odası yöneticileri ve üyeleri katıldı. Toplantının moderatörlüğünü EMO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İsa Güngör yaptı. İsa GÜNGÖR katılımcıları selamladıktan sonra konuşması için sözü BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direktörü Reşit BİLGİLİ’ye bıraktı.

Reşit BİLGİLİ, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. 28 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleşen özelleşmeden sonra hizmetlerimizde herhangi bir aksama olmadığı belirtirken, ‘’Çağdaş hizmet anlayışına baktığımızda müşterinin kesinlikle bilinçlendirilmesi gerekiyor. Avrupa‘daki örneklerinden biliyoruz ki, müşteri çevreci bir yaklaşımla tedarikçisinden elektriği nasıl ürettiğini, yüzde kaçını yenilenebilir enerjiden elde edildiğini sorgulayabiliyor. Dolayısıyla müşterilerinizin bilinçlendirilmesi onlara daha fazla veri sağlamak, akıllı modellemelerle onları donanımlı hale getirmek bizim hedeflerimizdendir.’’ dedi.

Reşit BİLGİLİ konuşmasına EMO ve SMM üyelerine BEDAŞ hakkında bilgi verirken, BEDAŞ hizmet kalitesinin arttırılmasında paydaşların önemine vurgu yaptı

Reşit Bilgili‘den sonra konuşma yapan EMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Beyza METİN, yapılan toplantı ile SMM üyelerinin iş yaşamlarındaki sorunlar hakkında BEDAŞ yetkilileri ile birlikte çözüm üretmek olduğunu belirtti.

Beyza METİN konuşmasına enerji verimliliği, tasarrufu ve kayıpların önlenmesi hakkında bilgi verirken bu kapsamda BEDAŞ ile ortaklaşa çalışmalarının elektrik kullanıcının üzerindeki yükü azaltılmasında ve ülkemizin enerji kaynağı ve değerleri açısından büyük önem taşıdığını ifade etti.

Toplantıya BEDAŞ`ın yeni yapılanması ve uygulamaları hakkındaki sunumu ve EMO bilgilendirme sunumu ile devam edildi.

Verilen ara sonrasında toplantının son bölümü olan soru-cevap bölümünde Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. Müşteri İlişkileri Direktörü Kubilay Kaplan, BEDAŞ Sistem İşletme Direktörü Orhan Kaldırım, BEDAŞ Kayıp Kaçak Direktörü Erol Binici ve BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direktörü Reşit Bilgili katılarak merak edilen soruları cevaplandırdılar.

Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
Haber Fotoğrafları
   
Bedaş Alo 186

Bedaş Facebook Sayfası Bedaş Twitter Sayfası Bedaş Linkedin Sayfası
2020 Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları 
node03 8.03.2021 05:58:16